Raffles İstanbul yeni genel müdür

Raffles İstanbul'un yeni genel müdürü belli oldu.

Raffles Hotels & Resorts, 11 Nisan 2022 tarihi itibariyle Andrew Steele'nin Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu.

Raffles Hotels & Resorts, Andrew Steele ataması ile ilgili oalrak “Andrew kendini işine adamış bir profesyonel. Rehber ilkeleri misafir memnuniyeti, hizmet kalitesi ve ayrıntılara gösterilen özendir ve bunların tümü Raffles Hotels & Resorts'un duygusal lüks felsefesiyle mükemmel bir uyum içindedir. Oldukça kapsamlı bir deneyim geçmişine sahip olmasının yanı sıra yiyecek-içecek kavramları gibi konularda etkileyici bir uygulamalı yaklaşımı da beraberinde getirmektedir. Steele, bu özelliklerinin her ikisi çok iyi bildiği bu şehirde, Raffles İstanbul'un sağlıklı büyümesinin devamına yön vermede katkı sağlayacaktır.” açıklamasında bulundu.

Sn. Steele'in kariyeri Asya'da başladı ve devamında; Avustralya, Jakarta, Hindistan ve Maldivler’ deki Mandarin Oriental, Shangri -La, Fairmont gibi lüks otel markalarının üst düzey yöneticilik pozisyonlarında yer alarak konaklama sektörünün içinde edindiği 30 yılı aşkın lüks ve konfor deneyimini şimdi Raffles İstanbul'a sunmaya hazırlanıyor. Kariyer hayatının bir döneminde 6 yıldan uzun süre Endonezya'da girişimci olarak çalışan Steele, bir konaklama ve yiyecek ve içecek markasının hızla büyümesini sağlarken, markanın Hong Kong ve Singapur'da yerel ve uluslararası düzeydeki gelişimini de yönetti.

Kariyer
istegelsin marketleri "karşılaştırmaya" aldı

istegelsin, diğer marketlere karşı avantajlı fiyat stratejisini öne çıkaran rekabetçi bir reklam kampanyası başlattı.

Bunlar İlginizi Çekebilir