Premium tasarım ve akıllı bağlantılı teknolojileri ile Haier şimdi Türkiye’de!

Haier, premium tasarım ve akıllı bağlantılı teknolojileri ile beyaz eşya deneyimini bir üst seviyeye taşımak için tüketicileriyle buluşmaya başladı.

Beyaz eşya markası Haier; ankastre fırın, ocak, çok kapılı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, şarap soğutucu ve geniş tamamlayıcı ürün grupları ile artık Türkiye’de. 

30 yılı aşkın tecrübesini ve enerjisini, en seçici tüketicileri için en iyi ürünleri geliştirmeye adayan Haier, kullanıcılarının kendilerine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırmasını sağlayacak ileri teknolojili, premium tasarımlı ve kişiye özel bir deneyim sunan ürünler tasarlayarak yapay zekâ destekli ve akıllı bağlantılı ürün ekosistemiyle kullanıcılarının daha iyi ve verimli bir hayat yaşamalarını hedefliyor. 

Kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için Haier, “en iyi gelişim alanının gerçek evler” olduğuna inanıyor ve "sıfır mesafe" anlayışı ile kullanıcılarına zaman kazandıran, hayatlarına konfor katan çözümler sunuyor. Tüketicilerine daima yakın olan, onların ihtiyaç ve isteklerini dinleyerek ürün gamını sürekli güncelleme ve genişletme taahhüdünde bulunan Haier; en gelişmiş ve yenilikçi teknolojileri sunarak, tüketicilerinin güvenilir çözüm ortağı olmayı başardı. Bu çerçevede Haier; 10 yılı aşkın süredir, dünya çapında bir numaralı beyaz eşya markası (Euromonitor International Ltd. 2022 verilerine göre beyaz eşya kategorisi adet cinsinden perakende satış hacmi.) haline geldi.

Gıda korumada en gelişmiş Asistan Cube 90 Series 9 buzdolabı
Dört kapısı ve şık tasarımıyla Asistan Cube 90 Series 9 buzdolabı, gıda saklama ihtiyacınızı karşılamanın ötesine geçiyor, aynı zamanda mutfağınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlayarak ortamını güzelleştiriyor. Bununla birlikte, buzdolabının tüm işlevlerini parmaklarınızın ucuna getiren entegre bir büyük dokunmatik ekran ile onu özelleştirilebilir bir dijital kontrol paneline dönüştürebiliyor.

Aynı zamanda Cube 90 Serisi 9, sahip olduğunuz her Haier cihazını bir Intelligent Hub içerisinde birbirine bağlayan My Smart Home özelliği sayesinde tam bir ev ekosistemi yaratma potansiyeline sahip. hOn uygulaması sayesinde Bağlantılı ve Yapay Zekâ Destekli Teknolojiler, yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutmaya yardımıcı oluyor.

Buzdolabının sıcaklığını hava koşullarına ve alışveriş lokasyonuna göre ayarlayan Proaktif Sıcaklık Fonksiyonu'ndan, tüm envanterlerinizi gösteren iç görüş kamerasına kadar, tazelik ihtiyaçlarınız her zaman karşılanacak. 

Haier'in Fresher Techs'i sayesinde gıda muhafazası en üst seviyeye getirildi. Kendi ayarlanabilir sıcaklık seviyesine sahip özel My Zone çekmecesinden, dondurulmuş gıdaların tazeliği ve sululuğunu yüzde 99,4'e kadar koruyan Fresher Shield'a ve meyve ve sebzelerin ideal muhafazası için Humidity Zone çekmecesine kadar her tür gıda, hak ettiği ilgiyi görecek. Bağlantı, gelişmiş gıda koruma teknolojileri ve yapay zekânın bu buluşması, Cube 90 Series 9'u zahmetsiz profesyonel sonuçlar için mutfaklarda mükemmel bir yardımcı haline getiriyor.

X11 Serisi ile üst düzey yıkama ve kurutma deneyimi 

Yapay zekâ desteği ve Triple Inverter Motor Teknolojisi ile kıyafetleriniz en hassas şekilde kullanıma hazır hale geliyor.

Bulaşık makinelerinde ileri verimlilik

Patentli teknolojiler ve A Enerji Sınıfına sahip bulaşık makineleriyle Haier, çevreye duyarlı verimli yıkama deneyimi sunuyor.

Chef@Home Fırın ile yemek yapmaktan mükemmelliğe

Haier’in yapay zekâ destekli teknolojilerle geliştirilen Chef@Home serisi fırın ile fırının kapağını açmadan fırın ekranından ya da akıllı telefonlardan fırın içindeki pişirme sürecini izleyerek yönetebilme imkânı sunuyor. Yapay Zekâ Destekli Entegre Kamera sistemi olan Preci Taste sayesinde, hazırladığınız yemeğinizin türünü türünü algılar, otomatik olarak ideal pişirme ayarlarını gerçekleştirir ve yemek hazır olduğunda kullanıcıya bildirim gönderir.

Preci Probe adlı gelişmiş yiyecek termometresi, yiyeceklerin iç sıcaklığını en doğru dereceye kadar ölçmeyi ve Bluetooth bağlantısı sayesinde pişirme döngüsünün sıcaklığını kontrol etmeyi sağlıyor. Ayrıca, Climatech Teknolojisi ile yemeklerin içi eşit ve dengeli pişerken dışı şaşırtıcı derecede taze kalmasını sağşayan ideal hava dağılımı sağlayan özel bir form ve değişken fan hızı ile tasarlandı. hOn Uygulaması, bağlantı özellikli Haier cihazları uzaktan kontrol etmeyi, yönetmeyi ve profosyonel şefler tarafından hazırlanmış 300’ün üzerinde tarif ve video ile leziz yemek tariflerine erişmeyi sağlıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir