Popeyes'ın tavuk sandviçi rehin alındı

Mojo Supermarket, Popeyes'ın konkurunda yer alabilmek için markanın tavuk sandviçini rehin aldı.

Mojo Supermarket, geçtiğimiz ay sonunda Popeyes'ın ABD'de düzenleyeceği reklam konkuruna katılmak için farklı bir taktik uyguladı. Reklam ajansı, markanın tavuk sandviçini rehin alarak dikkat çekmeye çalıştı.

Ajans, markaya LinkedIn üzerinden yaptığı bir paylaşımla rehin tutulan sandviçi göstererek davetiye almaları için üç gün süre verdi.

Mojo Supermarket Kreatif Grup Direktörü Kate Carter, Popeyes'ın kendileriyle iletişime geçmesi yerine doğrudan markayla iletişim kurmaya karar verdiklerini söyledi.

Ajansın Metin Yazarı Brian Marcolini de "Sandviç şu an güvende ve önümüzdeki 48 saat boyunca iklim kontrolü yapılan bir yerde kalacak. Sonrası? Popeyes'a bağlı" şeklinde açıklama yaptı.

Ajansın iş geliştirme ve yeni işbirliklerinden sorumlu ismi olan Dylan Neuhaus ise "Yeni işlere yaklaşımımız geleneksel olmadı. Kiminle çalışacağımızı bilinçli olarak seçiyoruz. Popeyes'ın yarattığı heyecanı seviyoruz ve insanlara bu hissi her gün yaşatmak istiyoruz. Doğru iş ortağını bulmak her zaman kolay olmaz. Bazen dikkat çekmek için bir şeyleri kaçırmak gerekir" dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir