Pizza Hut'tan dünyanın en büyük pizzası

Pizza Hut, Airrack ile güçlerini birleştirerek dünyanın en büyük pizzasını yaptı.

Pizza Hut, 1 Şubat tarihinde menüsüne dev bir pizza eklemek için hazırlanıyor. 90'lı yılların popüler pizzasını yeniden canlandırmaya hazırlanan marka, Guiness Rekorlar Kitabı’na da girmeyi başardı.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pizza Hut (@pizzahut)'in paylaştığı bir gönderi

YouTube fenomeni Airrack ile güçlerini birleştirerek 19 Ocak'ta bir kutlama gerçekleştiren Pizza Hut, bin 291 metrekare büyüklüğündeki dev pizzası için 6 tondan fazla hamur kullandı. Dev pizza, başarıya imza attıktan sonra hayır kurumlarına bağışlandı.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pizza Hut (@pizzahut)'in paylaştığı bir gönderi

İçeriğinde; 6 tondan fazla hamur, 2 tonu aşkın marinara sosu, 4 ton peynir ve 630 bin dilim pepperoni bulunan dev pizza için Pizza Hut Başkanı David Graves, "Hayranlarımız 20 yılı aşkın süredir Big New Yorker’ı geri getirmemizi istiyordu ve büyük bir şey yapmamız gerektiğini biliyorduk. Bu nedenle Airrack ile birlikte dünya rekoruna imza atıyoruz" açıklamasında bulundu.

90'lı yılların popüler pizzası Big New Yorker'ı yeniden canlandıran Pizza Hut, daha önce de Kilimanaro Dağı'nın zirvesine pizza teslimatı yaparak dünya rekoru kırmıştı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir