Pizza Hut'tan "Ayrılık turtaları"

Pizza Hut, "Ayrılık turtaları" ile ayrılıklara lezzetli bir çözüm sunuyor.

Pizza Hut, romantik akşam yemeklerine acı-tatlı bir dokunuş getirerek, "Ayrılık Turtaları"nı piyasaya sürdü. Marka bu turtalarla bayatlamış ilişkilere lezzetli bir çözüm sunma peşinde...

Yapılan araştırmalar, insanların yüzde 45'inin Sevgililer Günü'nden önceki günlerin ayrılıklar için ideal olduğuna inandığını ortaya koyuyor. Bu nedenle, Pizza Hut 6 Şubat'ta, "Kırmızı Salı" olarak adlandırılan bu günü kutlayarak, yeni Sıcak Ballı pizzaların yer aldığı "Ayrılık Turtaları"nı tanıttı.

Sıcak Ballı Pizza, marinara sosu, eritilmiş peynir ve klasik sucukla kaplı çıtır bir kabuğa sahip. Bu tatlı ve baharatlı kreasyon, aşk ve kalp kırıklığı mevsiminde, kişisel bir veda notu için özel bir kutuda teslim edilecek şekilde tasarlandı. 

Ayrıca, yüz yüze rahatsızlık duymadan ayrılmak isteyenler için, Goodbye Pies web sitesi, belirli şehirlere ücretsiz bir "Ayrılık Pastası" gönderme imkânı da sunuyor. Diğer şehirler için Pizza Hut, önceden hazırlanmış bir ayrılık metninin yanı sıra teselli edici bir Sıcak Ballı pizza için bir hediye kartı gönderiyor.

Pizza Hut Pazarlama Müdürü Lindsay Morgan, Goodbye Pies için "Sevgililer Günü için baharatlı haberleri en tatlı şekilde sunuyoruz" dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir