Pizza Hut, Liseden Mezun Olanlara 500 Bin Ücretsiz Pizza Dağıtacak

Bildiğiniz gibi salgın nedeniyle spor müsabakaları, konser ve konferans gibi pek çok önemli etkinlik iptal edildi. Bu etkinliklere mezuniyet törenleri de dahil. Bu yüzden ABD'deki bazı markalar da bu durumu telafi etmek için ücretsiz yiyecekler sunmaya başladılar. Bu harekete dahil olan son marka ise fast food restoran zinciri Pizza Hut oldu.

Business Insider'ın paylaştığı habere göre, Pizza Hut, ABD'deki mandıracılarla yapmış olduğu bir ortaklık sayesinde, bu yıl liseden mezun olan öğrencilere toplamda yarım milyon ücretsiz pizza dağıtacağını açıkladı.

https://pazarlamasyon.com/pizza-hut-papa-johns-ve-dominos-60-bin-kisiyi-ise-alacak/

Mezun öğrenciler, www.pizzahut.com/gradparty adresinden bir "Hut Rewards" hesabı açarak ya da mevcut hesaplarına giriş yaparak bir adet ücretsiz orta boy pizza almalarını sağlayacak bir dijital kupon elde edebiliyorlar. Kampanya, 28 Mayıs'a ya da stoklar bitene kadar devam edecek.

Pizza Hut CMO'su George Felix, markanın bu kampanyasıyla ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında şunları dile getirdi:

"Markamızın, mezuniyet gibi önemli anları kutlama konusunda uzun bir geçmişi var ve Pizza Hut, müşterilerimizin büyük günlerinin bir parçası olmaktan gurur duyuyor. Bu yüzden 2020 mezunlarının başarılarını kutlamalarına yardımcı olmak için öğrenciler ve aileleri için orada olmamız doğaldır."

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir