Pınar yeni hızlı teslimat uygulaması PınarOnline'da hizmet vermeye başladı

PınarOnline’ın yeni reklam filmi yayında.

PınarOnline, Pınar’ın et, süt, su ve içecek ürün grupları ve sadece platforma özel olarak üretilen ürünlerle tamamlayıcı ürünleri tüketicilerin parmak ucuna getirdiğini anlatan reklam filmini yayınladı.

Reklam filmi ile PınarOnline’a özel kasap ürünleri ile veganlara yönelik ürünler dahil olmak üzere, burger çeşitleri ve yalnızca PınarOnline’da bulunan özel ürünler öne çıkarılıyor. 

Önümüzdeki bir ay boyunca radyo, televizyon ve dış mekan reklamları ile müşterileriyle buluşacak olan PınarOnline, bu mecralarda ilk kez PınarOnline alışveriş deneyimi yaşayacak olan kullanıcılara web sitesi ya da uygulama üzerinden verecekleri ilk siparişe özel 30 TL indirimini paylaşıyor.

PınarOnline bugün için İstanbul, Ankara ve İzmir’in belirli ilçelerinden teslimat – zaman aralığı seçilerek kurye ile sipariş teslimatı gerçekleştirirken, diğer şehirlere kargo hizmeti sunuyor. Yaz mevsiminde ise yazlık bölgelerde de tüketicilerini yalnız bırakmayan PınarOnline, 1 yılda 82 bin müşteri sayısına ulaşırken aldığı siparişleri adreslerine ulaştırmak için 400 bin kilometre yol kat etti.

Künye

Marka: PınarOnline

Reklam Ajansı: Gorilla

Prodüksiyon Şirketi: Gorilla.Film

Yönetmen & Prodüktör: Fatih Sinan Şimşek 

Görüntü Yönetmeni: Eren Yıldız

Post Prodüksiyon: The Post Brothers

Food Stylist: Nihal Demir 

Ses & Müzik: Gök Gürhan Berkel

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir