Piano Jewellery: "Senin Bir Tarzın Var”

Piano Jewellery, yeni reklam filmiyle “Senin Bir Tarzın Var” diyor.

Piano Jewellery, ‘Senin Bir Tarzın Var’ mottosuyla yürüttüğü iletişim çalışmasında, tarzından ödün vermeden şık ve ışıltılı olmanın mümkün olduğunun altını çiziyor.  

Reklam filminde rol alan müzisyen Su Salih, pırlanta ve altınla tasarlanan luxury piercing modelleriyle ile dikkatleri üzerine çekiyor. Genç müzisyen, kişiselleştirilmiş kolyelerden kombin yüzüklere, küpelerden piercinglere kadar pek çok takıyı üzerinde uyum içinde taşıyarak, ‘Senin Bir Tarzın Var’ diyor.

‘Senin Bir Tarzın Var’ reklam filmi ile kalıpların dışına çıkmak istediklerini ifade eden Piano Jewellery Marka Direktörü Selin Nizam, “Piyano çalan bir müzisyen nasıl olur dediğimizde, herkesin kafasında kıyafetiyle ve tarzıyla aynı imaj oluşur. Ancak biz bu kalıpların artık var olmadığını ve herkesin tarzını özgürce yaşaması gerektiğini savunuyoruz. Bu sebeple saçıyla, dövmeleriyle, duruşuyla kendi tarzını özgürce yansıtan, kalıplara sığmayan başarılı bir müzisyen ve aynı zamanda bir anne olan Su Salih’i özellikle seçtik." açıklamasında bulundu.

Künye

Reklamveren: Piano Jewellery

Relamveren Temsilcisi: Selin Nizam

Medya Planlama: Koza Medya  

Kreatif Direktör: Aytaç Kamar, Selin Nizam

Yaratıcı Grup Liderleri: Selin Nizam, Sena Erturaç, Rabia Sıla Can

Ajans Prodüksiyon: Ay Yıldız Medya

Yönetmen: Mehmet Öztürkler

Prodüksiyon Şirketi: Vime Art

Model: Su Salih

Müzik: Ozan Göğüş

Styling: Olga Kalemci

Makyaj: Marina Demirel

Post Prodüksiyon: Onur Kafkas

Dış Ses: Dilan Karaman

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir