Philips vücudun mucizesini VR deneyimi ile buluşturdu

Philips, "Mucizeni Keşfet" etkinliğinde katılımcıları vücutlarında kişiselleştirilmiş ve özel VR deneyimi ile yolculuğa çıkardı.

Philips, vücudun ve zihnin sahip olduğu olasılıkları sanal gerçeklik dünyası ile birleştirdi. Marka düzenlediği “Mucizeni Keşfet” etkinliğinde, katılımcıların vücutlarının gizemli dünyasını keşfetmesini sağladı. 

Etkinlik kapsamında kişiselleştirilmiş VR uygulamasıyla vücutlarında yolculuğa çıkan katılımcılar; ağız ve diş sağlığının önemini, beyin ve sinir sisteminin yapısını, kalbin büyülü dünyasını, vücut sistemindeki hücreleri ve DNA yapısını simülasyon içerisinde deneyimlediler.

Etkinlikte, Philips’in kadın bakım ürün portföyündeki IPL teknolojisinden, epilatörlere, saç düzleştiricilerine; erkek bakım kategorisindeki saç ve sakal şekillendiricilerine; ağız ve diş sağlığı alanında diş fırçaları ve diş arası temizleyicilerine kadar son teknoloji ürünleri paylaşıldı. Ayrıca etkinlikte, annelerin hayatını kolaylaştıran Philips Avent göğüs pompası, buharlı pişirici, blender, biberon ısıtıcı, biberon, emzik çeşitleri ve emzirme destek ürünleri tanıtıldı. 

Kariyer
Tribal Worldwide Istanbul Yönetici Kreatif Direktörü Güldeniz Şeşen Bilginer'e göre en iyi "metaverse" kampanyaları

Tribal Worldwide Istanbul Yönetici Kreatif Direktörü Güldeniz Şeşen, en iyi metaverse kampanyalarını seçti.

Bunlar İlginizi Çekebilir