Peugeot Türkiye'ye yeni genel müdür

Peugeot Türkiye'nin yeni genel müdürü belli oldu.

Peugeot’da yaklaşık 5 yıldır Genel Müdür olan İbrahim Anaç'ın yurtdışına daha üst bir pozisyona atanması sonucunda boşalan koltuğuna, şirkette Satış Direktörlüğü görevini yürüten Gülin Reyhanoğlu atandı. İbrahim Anaç ise Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde (MEA) Stellantis Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu. 

2004 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Reyhanoğlu, otomotivde 2006-2010'da Otokoç, 2010-2015'te TEB ARVAL, 2016-2017'de ALD Otomotiv'de Satış Müdürü olarak görev yaptı.

Groupe PSA Türkiye'deki kariyerine Ekim 2017'de Peugeot Türkiye Filo Müdürü olarak başlayan Gülin Reyhanoğlu, Ağustos 2019-2020'de geçen bir yıllık sürede grubun dört markasından sorumlu Yeni Araç Filo Satış Müdürü olarak çalıştı. 17 Ağustos 2020 itibarıyla grubun dört markasından sorumlu B2B Satış Direktörü olarak Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille'a bağlı çalışmaya başlayan Reyhanoğlu, 1 Ocak 2021 itibarıyla Peugeot Türkiye Satış Direktörü olarak Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç'a bağlı olarak görevini sürdürdü. Reyhanoğlu şirketteki yeni görevine genel müdürlük pozisyonunda devam edecek.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir