Peşinatsız ve kira öder gibi ev alma dönemi RUUF ile resmen başladı

Ev sahibi olmak isteyenler için geliştirilen "kira öder gibi parça parça sahiplik" modelinin Türkiye’deki öncüsü olan RUUF ilk müşterisini eviyle buluşturdu.

Ev sahibi olmak isteyenler için geliştirilen "kira öder gibi parça parça sahiplik" modelinin Türkiye’deki öncüsü olan RUUF ilk müşterisini eviyle buluşturdu. İstanbul’un Kartal semtinde ilk işlemini başarıyla gerçekleştiren RUUF önümüzdeki dönemde İstanbulluları bu yeni hizmetle tanıştırmayı hedefliyor. Sağlam bir iş modeli ve müşteri memnuniyetini önceliklendiren bir yaklaşım ile RUUF, ilk ev sahipliği yolunda ev sahibi adaylarının yanında yer alıyor.

EmlakJet ve RUUF işbirliği: 25 milyon TL hacimli 5 konut
EmlakJet ile iş birliği yaparak 5 adet parça parça sahiplik evini portföyüne ekleyen RUUF, yalnızca 3 gün gibi kısa bir sürede bu evlerden birini satışa dönüştürerek sunduğu hizmetin pazardaki karşılığının ne kadar büyük olduğunu da göstermiş oldu. RUUF'un EmlakJet ile iş birliği kapsamında sunduğu ve 25 milyon Türk Lirası hacimli bu 5 konut, aslında RUUF'un da ilk gayrimenkul yatırımı olarak görülüyor. Parça parça sahiplik sistemine bu konutlar ile başlayan RUUF bu ilgi karşısında portföyünü hızla genişletmek için çalışmalarına devam ediyor.

Parça Parça Sahiplik Modeli ile ev sahipliği için başvurular 100 milyon doları geçti
RUUF'un benzersiz modeli sayesinde, ev sahibi olmak isteyenlerin başvurularında da rekor bir artış yaşandı. Başvuru adetlerinde başlangıç dönemine oranla aylık bazda yüzde 400'lük bir artış ile 100 milyon ABD Dolar’ı hacmi geçmiş olup, kira öder gibi parça parça ev sahibi olmak isteyen bireyler arasında hızla popülerlik kazanmaya başladı.

RUUF'un "parça parça ev sahibi olma" sistemi
RUUF’un başarısının ardındaki ana unsur, kuşkusuz ki "Parça Parça Ev Sahibi Olma" sistemi. Bu sistem sayesinde, ilk evlerini satın almak isteyenler, "0" peşinatla, kira öder gibi ödemeler yaparak ev sahibi olabiliyorlar. RUUF, bu sağladığı fırsatlar sayesinde ev sahibi adaylarının bu hayallerini gerçekleştirmede büyük bir role sahip oluyor.

GYF Kurulum Başvurusu ve Gayrimenkul Yatırım Fonu
RUUF, bu hizmeti işbirliği yaptığı Gayrimenkul Yatırım Fonları ile sunuyor. Deniz Portföy tarafından başvurusu yapılan RUUF ile çalışacak ilk Gayrimenkul Yatırım Fonu olan Deniz Portföy Birinci Katılım Gayrimenkul Yatırım Fonunu kuruluşuna SPK tarafından onayı verildi. Fonun kuruluşu sonrasında ev sahibi adayları, kendi seçimlerini yaptıkları konutlar fon tarafından satın alıp, parça parça sahiplik sistemi ile yeni sahipleri ile buluşturulacak. Bu durumda sadece RUUF’un portföyüne bağlı kalmadan da İstanbul’un çeşitli semtlerinden ev sahibi olunabilecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir