Penti'nin Yeni Reklam Yüzü Zeynep Bastık

Her yıl birbirinden ünlü isimlerle çalışarak çok konuşulan reklam filmlerine imza atan Penti, bu yıl da çok güçlü bir isimle ekranlarda! Markanın genç, dinamik, mutluluk veren ve eğlenceli ruhuyla muhteşem bir uyum yakalayan, müzik dünyasının en sevilen isimlerinden Zeynep Bastık bu yıl Penti ile bir araya geldi. Daha iyi, daha yeşil, daha sağlıklı bir dünya için herkesi değişime davet eden Penti; tüm kadınları da “Değişim için ben de varım.” demeye çağırıyor.

https://youtu.be/2LmKVSmv6Lg

Reklam filminde geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretilen “I’M IN” koleksiyonu ile karşımıza çıkan Zeynep Bastık, dansın sonsuz enerjisini taşıyan ve doğa dostu olan bu koleksiyon ile “Ben varım, değişime varım.’’ diyor ve Penti adına herkesi bu değişimin bir parçası olmaya davet ediyor. Zeynep Bastık’ın sözlerini yazdığı ve şarkıyı bizzat seslendirdiği reklam filminde müziğin yanı sıra, dans performansı da dikkat çekiyor.

Kariyer
INBOX, mevzuata uyumlu işlemsel e-posta aracı INBOXNotify’ı tanıttı

E-posta pazarlama servisi INBOX'ın Kurucusu Emin Onur Genç, INBOX'un mevzuata uyumlu işlemsel e-posta aracı INBOXNotify hakkında konuştu.

Bunlar İlginizi Çekebilir