Penti'den "Hiç çamaşırı"

Penti'nin yeni reklam filmi yayında.

Hızla değişen dünyada, çeşitliliğin onaylanmasının yanı sıra "body positivity" ve kadınların her anlamda kendilerini konforlu ve özgür hissetmesi büyük önem kazanmaya devam ediyor. Penti ise farkındalık yaratmak adına hazırladığı reklam kampanyasıyla "Hiç çamaşırı" akımını başlatıyor.

Penti, yeni reklam kampanyasında tüm gününü sütyenle geçiren kadınlara ‘yok gibi’ bir doku, büyük bir konfor ve sonsuz bir özgürlük sağladığı balensiz sütyenleri artık hayatına sokmaları gerektiği vurgusunu yapıyor.

aRthuR Istanbul tarafından hazırlanan kampanyasını yayına alan Penti, kadınların vücut ölçülerinin farklı olabileceğini ama konfor ve özgürlüğün kadınların ortak dili olması gerektiğinin altını çiziyor. Yönetmen koltuğunda Hami Özkan’ın oturduğu reklam filminde, gündelik yaşam içerisinde olan farklı kalıplardaki birçok kadının gün içindeki anlarına eşlik ederken, Penti ile "rahatlık artık kadının gittiği her yerde!" diyor. 

Künye

Marka: Penti

Reklamveren Yetkilisi: Cristina Polini, Gizem Burcu Bağcı 

Marka Ekibi: Cansu Yıldız, Gizem Kaplanseren, Elvan Göcer,  Ebru Almalar,Gamze Arabacı Ercüment, Buket Soydan 

Reklam Ajansı: aRthuR Istanbul

Prodüksiyon Şirketi: Riders

Yönetmen: Hami Özkan

Post Prodüksiyon Şirketi: ABT İstanbul

Müzik: 3k1a Music

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir