Papara para yolları

Papara'nın yeni reklam filmi yayında.

Papara, 80’den fazla ülkeye sabit işlem ücretiyle 7/24 hızlı ve kolay para transferi olanağı sunan yurt dışı para transferi ürünü için dikkat çeken bir reklam kampanyasına imza attı.

Sabit işlem ücretiyle dünyanın dört bir yanına hızlı para transferi mesajına ‘Papara Para Yolları’ çatısı altında üç farklı TV reklam filmiyle etkileyici bir görsellik kazandıran kampanya, açık hava ve dijital mecralarda da yer aldı.

Dünya çapında hızlı seyahatin simgesi hava yolları metaforuyla anlatımı güçlenen ‘Papara Para Yolları’ kampanyasının reklam filmleri; kokpit, uçak içi, uçağa giriş sekanslarından oluşuyor. Prodüksiyona özel üretilen uçak maketi ve yenilikçi dijital çekim tekniklerinin kullanıldığı filmlerde Papara’nın kullanıcılarına sunduğu hızlı, kolay ve keyifli deneyim yaratıcı bir bakış açısıyla anlatılıyor. Kampanya, Papara’da sabit ücretlerle 80’den fazla ülkeye para transferine atıfta bulunan “1 euro’ya Avrupa’ya gidemezsin ama paran gider.” sloganıyla dikkat çekiyor.

Künye

Reklamveren: Papara

Reklam Ajansı: Twist DDB

Prodüksiyon: Riders

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir