Papara kullanıcıları artık kartlarını kendileri tasarlıyor

Papara, kullanıcılarına kendi zevklerine göre Papara Card tasarlama imkânı sunuyor.

Papara, sektörde bir ilke imza atarak kullanıcıların kendi kartlarını kendi zevklerine göre tasarlamasını sağlayan yeniliğini duyurdu.

Kullanıcıların bu yenilikle birlikte, Papara Card'larını kişiselleştirmesi artık mümkün hale geliyor. Beş farklı renk seçeneği sunan Papara, kullanıcılarına kendilerini kartlarında tam anlamıyla özgürce ifade etme fırsatı sunuyor. "Kartını Tasarla" yeniliği ile kullanıcılar kartlarına; yazı, ikon ve çizim ekleyerek kartlarını kişiselleştirip benzersiz hâle getirebiliyor.

Papara'nın kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutma anlayışının somut göstergelerinin en yenilerinden biri olan bu yeni özellik, hayatın tekdüze akışından tutkularıyla sıyrılan Paparalılara, kendilerini Papara Card'larıyla ifade etme olanağı sunuyor. Kartını Tasarla ile kullanıcılar, kartlarını şekillendirebiliyor. Kullanıcılar tarafından hazırlanan tasarımların değerlendirilmesinin ardından da isme özel olarak üretilen kişiselleştirilmiş Papara Card'lar, belirlenen adrese teslim ediliyor. 

"Mottonu yaz, tutkunu çiz, Papara ile kendini yansıt" mesajıyla duyurulan yenilik, aynı zamanda Türkiye'de bir ilk olma özelliğine de sahip. 

Papara, Papara Card ve tasarım kartın yanı sıra farklı kart ürünleri de sunuyor. 18 gram paslanmaz çelikten, yurt dışında isme özel üretilen ve yurt dışında da harcadıkça anında nakit kazandıran Metal Card’ın yanı sıra Batman ve Joker gibi çizgi roman karakterlerinden ilham alan Koleksiyon Kartları, dünyada görme engelliler için üretilen ilk kart olma özelliğini taşıyan Voice Card ve online alışverişleri kolaylaştıran sanal kart ürünleriyle Papara, 5,3 milyonu aşkın Papara Card kullanıcısıyla Türkiye’de ön ödemeli kart kullanımının artmasında da rol oynuyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir