Orçun Fıstık'a yeni görev

Orçun Fıstık, Salesforce'taki Digital Account Director görevine Dubai'de devam edecek.

Salesforce Dublin'de uzun yıllardır Regional Account Director olarak görevini sürdüren Orçun Fıstık, Salesforce Dubai'de Digital Account Director olarak görev alacağını duyurdu.

2007-2017 arası Türkiye’de Pfizer, DHL Express ve Turkcell gibi şirketlerde satış ve müşteri yöneticisi görevlerinde bulunan Orçun Fıstık, Yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesinde pazarlama alanında tamamladıktan sonra, 2017’de kariyerine LinkedIn’de devam etmek için Dublin, İrlanda’ya taşındı. 4 yıllık LinkedIn serüveninden sonra 2021 Ocak ayında dünyanın en çok önerilen pazarlama otomasyon ve CRM çözümünü olan Salesforce’un Türkiye ve civar ülkeleri içeren bölge yöneticiliği görevini devraldı.

Technological University Dublin’de MBA yapan Fıstık, 2019’dan beri de Sport-Business alanında halihazırda Socrates’te yayınlanan ve Under Armour’ın sponsoru olduğu bir podcast yapmakta. Orçun Fıstık yeni görevi itibarıyla Salesforce'un Dubai'deki Digital Account Director görevini üstlendi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir