OPET İstasyonları ‘UltraMarket’e Dönüştü

Maslak Mehmetçik Vakfı OPET İstasyonu’nda düzenlenen basın toplantısında 1600’ü aşkın istasyonunda yer alan ‘Fullmarket’lerini, ‘Ultramarket’e dönüştüreceğini açıkladı. Ultramarket’lerde gıdadan kişisel bakıma, teknolojiden oyuncağa, ev gereçlerinden oto aksesuarına kadar birçok kategoride ürün sunan Opet, böylece akaryakıt istasyonlarını adeta mini bir alışveriş merkezi (AVM) haline getirdi.

İstasyonları günün her saatinde her türlü ihtiyacın karşılanabileceği yaşam alanlarına çevirdiklerini belirten Opet Genel Müdürü Cüneyt Ağca, “Bu dönüşüm için Divan, Lipton, Starbucks ve Dardanel’le işbirliği yaptık. Ayrıca evle ilgili her türlü fikir ve çözümü sunan Koçtaş, kişisel bakım markası Rossmann, teknolojik ürünlerin adresi ’Ttec’ ve ’Automix’ araç bakım ürünleriyle istasyonlarımızı zenginleştirdik” diye konuştu.

10 Kategori, 1000 Ürün

İlk etapta İstanbul, Ankara, İzmir ve Balıkesir’de bulunan 20 istasyonu UltraMarket’e dönüştürdüklerini söyleyen Cüneyt Ağca, şöyle konuştu: “Yılsonuna kadar 100 istasyonumuzu birer perakende noktası yapacağız. 

UltraMarket’lerde gıda ve gıda dışı olmak üzere 10 kategoride binden fazla ürün bulunuyor. 2019’da Antalya, Bursa, Manisa, Adana, Mersin, Konya, Kayseri, Eskişehir, Kütahya gibi şehirlerdeki istasyonlarımız da dönüşecek.”

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir