OMO, iyilik için kirlenmeye davet ediyor

OMO, yeni reklam kampanyasında ürün portföyündeki büyük dönüşüme dikkat çekiyor ve herkesi gezegenin iyiliği için harekete geçmeye çağırıyor.

Kirlenmek Güzeldir’ mottosuyla yıllardır çocukların dışarıya çıkıp özgürce kirlenerek keşfetmesine ilham olan OMO, ürün portföyünde yaptığı doğa dostu büyük dönüşümü yansıtan yeni reklam kampanyasıyla tüketicilere ilham veriyor. Marka, 20 yıllık ‘Kirlenmek Güzeldir’ mirasını bir adım  ileriye taşıyor ve ‘Gerçek değişim için kolları sıvayıp, kirlenmek gerek’ diyerek çocuklar ve ailelerini gezegenimiz ve doğanın iyiliği için harekete geçmeye çağırıyor.

OMO’nun yeni kampanyası, “Tweetler denizleri temizleyemez” ve “Hashtagler ağaç dikemez” gibi etkileyici cümlelerle gezegen dostu hareketin sanal hassasiyetle sınırlı kalmaması, hepimizin aksiyon almak için bir yerden başlaması gerektiği konusunda izleyicilere mesaj veriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=BulG3fb6qCA&ab_channel=OmoTurkiye

Künye

Reklamveren: Unilever                      

Reklam Ajansı: MullenLowe

Yapım Şirketi: Sweetshop

Yönetmen: Liz Murphy

PR Ajansı: Sobraz İletişim

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir