Nişantaşı’nda beliren devasa Papara Card gerçek mi?

Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketi Papara, Kartını Tasarla özelliğini tanıtmak için gerçeklik algısının sınırlarını zorladı. Nişantaşı’nda reklam panolarına sığmayan, sokaklara taşan bir tasarım Papara Card görüldü.

Türkiye'nin lider finansal teknoloji şirketi Papara, kullanıcıların Papara Card'larını yazı, çizim ve ikonlarla tasarlamalarına olanak tanıyan Kartını Tasarla özelliği ile gerçeklik algısının sınırlarını zorladı. 

Papara’nın CGI teknolojisini kullanarak kendi sektöründe bir ilke imza attığı çalışmada, ikonlar ve özel çizimlerle tasarlanan devasa Papara Card, “Fashion is my passion” mesajı ile reklam panosuna sığmayarak Nişantaşı sokaklarına taştı. 

Hayatın tekdüze gerçekliğini üç boyutlu dünyanın imkânlarıyla yaratıcı bir biçimde kesintiye uğratan çalışma, tutkularını ve onlara yol gösteren mottolarını tasarladıkları Papara Card’lar ile özgürce yansıtan Paparalılar ve sosyal medya kullanıcıları tarafından ilgiyle karşılandı.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Papara (@papara)'in paylaştığı bir gönderi

Papara, bu çalışmayla CGI teknolojisini 360 derece reklam kampanyasına entegre ederek “Mottonu yaz, tutkunu çiz, Papara ile kendini yansıt” söylemiyle, kullanıcıların kendi kartlarına akıllı telefonlarıyla Papara üzerinden tasarlama olanağı sunan Kartını Tasarla özelliğine dikkat çekti. 

Kullanıcıların Black, Gray, Rose, Almond ve Teal olmak üzere beş renk seçeneğiyle ön ödemeli Papara Card'ları diledikleri gibi tasarlamasını sağlayan bu özellik, dünyada da bir ilki temsil ediyor. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir