Nintendo'nun merkezi lüks bir otele dönüşüyor

Japonya'nın Kyoto kentinde bulunan otel, misafirlerine eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Japonya'nın Kyoto kentinde bulunan Nintendo'nun merkezi otel olarak kapılarını açıyor.

Adını Nintendo'nun eski markalarından alan Marufukuro, 1 Nisan'da misafirlerine kapılarını açacağını resmi internet sitesinden duyurdu. 1933'ten beri Japon ve Batı tarzı kartlar üretilen bu yerde, özellikle oyun severler için eşsiz bir deneyim sunmak amaçlanıyor.

nintendo'nun-merkezi-luks-bir-otele-donusuyor

Yedi süit dahil olmak üzere, orijinal bina ve yeni ek bina genelinde toplam 18 odaya sahip olan Marufukuro, misafirlerine eşsiz bir deneyim sunarken aynı zamanda lüks ihtiyaçlarını karşılayarak onlara unutulmaz bir tatil yaşatmayı amaçlıyor.

Çoğu otel rezervasyonu şirketinin internet sitesinde yer alan Marufukuro bünyesinde restoran, bar, spa ve spor salonu gibi zaman geçirebileceğiniz olanaklar da sunuyor.

nintendo'nun-merkezi-luks-bir-otele-donusuyor

Ne var ki iyi bir deneyim ucuza satın alınamıyor. Marufukuro kahvatlı, akşam yemeği, mini bar ve içecekler dahil iki kişilik bir gecelik konaklama, yaklaşık 100 bin yen yani 875 ABD doları gibi pek de ucuz olmayan bir ücrete mal olabilir.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir