Nike'ın Siri İle Kontrol Edilebilen Yeni Ayakkabısı

Nike, yıllardır üzerinde çalıştığı giyilebilir teknolojileri, fütüristik giyim ürünleriyle donatmaya devam ediyor. Geçen sene kullanıcıların ayakkabılarını istedikleri sıkılığa ayarlayabilmesine ve telefonlarına indirecekleri bir uygulamayla uzaktan ayar yapılabilmelerine imkan veren teknoloji geliştirdiklerini açıklayan Nike, 2020'nin başlarında yeni FitAdapt teknolojisini Adapt Auto Max ayakkabısı ile buluşturmuştu. Sene sonuna geldiğimizde Nike, hayranlarına bir sürpriz yaparak Adapt Auto Max ayakkabısını daha da geliştirdiğini duyurdu ve 2020 bitmeden satışa çıkacağını açıkladı.

https://pazarlamasyon.com/nikein-otomatik-bagcik-teknolojisi-air-jordan-11e-geliyor/

FitAdapt teknolojisi sayesinde zaten geleceğin bir parçası gibi görünen Nike Adapt Auto Max'e, "Jetstream" modeli ile yeni güncellemeler ve teknolojiler eklendi. Güncelleme ile beraber kullanıcılar, ayakkabıyı Siri kısayolları ve Google Asistan aracılığıyla sesle etkinleştirebiliyolar. Bağcıkların kullanımı ve yeni gelen aydınlatma modu da sesle kontrol edilebilir duruma geldi. Ayrıca kullanıcılar aydınlatma modunu 13 farklı renkle kişiselleştirebilecek ve aydınlatma bir saatten fazla titreşim verebilecek.

Nike'ın FitAdapt adını verdiği teknoloji ile geliştirilen spor ayakkabılar, içinde bulunan motorlar sayesinde daralıp genişleyebiliyor. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu gerginliği algılıyor ve rahat bir kullanım sağlıyor. Bu teknoloji Nike Adapt mobil uygulamasıyla kontrol edilebiliyor. Özellikle basketbol oyuncularının oyun sırasında yaşadıkları ayakkabı uyum sorununu ortadan kaldırmak için tasarlanan bu ayakkabı, şimdi Jetstream olarak adlandırılan yeni modeliyle karşımızda. Model Jetsream rengine uyumlu olarak açık gri ve turkuaz renkte tasarlandı.

Noel'in ertesi günü 26 Aralık 2020'de piyasaya sürülecek olan Nike Adapt Auto Max Jetstream ayakkabısına nike.com üzerinden bakabilirsiniz. Ayakkabı ABD'de 400 dolardan satışa çıkacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir