Nike, Hamile Kadınlar için İlham Verici Bir Reklam Filmi Yayınladı

Bildiğimiz üzere Nike, ürün kategorisini başarılı bir şekilde genişleten markalardan birisi. Hatta çoğu zaman müşterilerinin farklı tercihlerinin dikkate alıp yeni ürün çıkarmak için ilk adımı atan markalardan biri diyebiliriz.

Nike, genişlettiği ürün kategorisi ile hedef kitle oluşturduğu hamile, emziren ve erken doğum yapan kadınlar için güç verici bir reklam filmi hazırladı. Reklam filminde, 20 annenin hamileliğinin farklı aşamalarında ve doğum sonrası yolculuklarında yaşadıkları deneyimler yoluyla, spor ve annelik arasındaki ilişkiyi ve "anneliğin nasıl bir ultramaraton olduğunu" göstermek için oluşturuldu.

https://www.youtube.com/watch?v=_-5MGkUwe6w

Covid-19 sebebiyle, dünyanın her yerinden anneler, 22 saatin üzerinde kaydedilmiş görüntüyle bir araya getirildi. Zoom aracılığıyla yönlendirilen çekimlerde, herkesin sağlıklı ve güvende kalması amaçlandı. Reklam filminde, Serena Williams, Alex Morgan, Perri Edwards gibi sporcular da yer alıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir