Nielsen Türkiye'den Küresel Atama

2017 yılından bu yana Nielsen Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapmakta olan, aynı zamanda EEMEA Rusya Perakende Grup Başkan Yardımcılığı ve Nielsen Global Perakende Yönetim Kurulu Üyeliği'ni sürdüren Didem Şekerel Erdoğan, bu ay itibarıyla Nielsen Analitik Danışmanlık Kıdemli Başkan Yardımcılığına atandı. Şekerel Erdoğan, yeni görevinde APAC – EEMEA bölgelerini kapsayan kıtalararası sorumluluk üstlenecek.

https://pazarlamasyon.com/nielsen-turkiyede-ust-duzey-atama/

Yeni görevinde Avustralya, Kore, Hindistan, Rusya, Endonezya, Romanya, Güney Afrika, Singapur, Türkiye ve Çin’in de dahil olduğu 55 ülkede geniş bir ekibe liderlik edecek olan Şekerel Erdoğan, son dönemlerde daha önem kazanan büyük veri analitik çözümlerini kapsayan büyük bir gruba ve ekiplerine liderlik etmekten gurur duyduğunu ifade etti.

Şekerel Erdoğan, güçlü ve tecrübeli analitik liderlerden oluşan bir ekibin sorumluluğunu aldığını ve bu ekibi daha ileriye taşıyarak Nielsen müşterilerine ve perakendecilere en iyi hizmeti sunmak arzusunda ve tutkusunda olduğunun altını çizdi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir