New Gen Awards'ün takvimi belli oldu

Türkiye'de reklamveren ve ajansların en iyi blockchain ekosistemi kullanımlarını ödüllendiren New Gen Awards'ün etkinlik takvimi belli oldu.

İş dünyasının liderlerini, blockchain girişimleriyle buluşturmayı amaçlayan bir topluluk olma vizyonuyla yola çıkan, Pazarlamasyon'un yepyeni projesi New Generation Community hakkında sizleri daha önce bilgilendirmiştik.

New Generation Community'nin sunduğu birçok yeniliğin yanı sıra, "New Generation Awards" adıyla doğan yepyeni ödül seramonisinde, Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin blockchain ve teknoloji odaklı en yaratıcı ve en etkili projeler ödüllendirilecek. 

New Generation Community topluluğunda bulunan sektörün değerli isimlerinin jüri olarak değerlendirmede bulunacağı ve ilk kez düzenlenecek olan New Generation Awards'ün etkinlik takvimi belli oldu.

28 Aralık 2022'de Wyndham Grand İstanbul'da ilk kez Türkiye'nin en iyi blockchain kullanımlarını ödüllendirmek için hazırlananan New Generation Awards'ün takvimi ise şöyle: 

New Generation Awards hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Marketing Meetup ve Adform'dan işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte yaka ipi sponsorluğu yapacak olan marka "Adform" oldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir