NetWork'den şehrin ışıltısına eşlik eden “Keep Shining” konsepti

NetWork'ün "Keep Shining” konsepti için kamera karşısına Pınar Deniz geçti.

Pınar Deniz’in kendinden emin stiline eşlik eden NetWork’ün dikkat çekici, ışıltılı ve stil dozu yüksek tasarımlarının yer aldığı parti koleksiyonu kampanya filminde sizleri keşfe davet ediyor.

Yeni yılı şehrin ışıltısıyla karşılamaya atıfta bulunan “Keep Shining” konsepti için kamera karşısına geçen Pınar Deniz, NetWork’ün birbirinden şık tasarımlarıyla yılbaşı partilerine ilham veren görünümlere imza atıyor. 

Şehrin ışıltısına kendi ışığını da katan Pınar Deniz, modern şehir hayatının vazgeçilmezi elbiseler ve etekler, yılbaşı ışıltısının gold ve metalik detaylarını taşıyarak güçlü bir duruş sergilerken, erkek ve kadın smokin takımlar NetWork ile yeniden yorumlanarak karşımıza çıkıyor.  Bu özgün tasarımlar yılbaşı gecesinin tüm parıltısını üzerinizde taşımanızı sağlıyor.

NetWork’ün Pınar Deniz ile yeni yıl ışıltısını yansıttığı “Keep Shining” kampanya çekiminin fotoğrafçılığını Erdi Doğan üstlenirken, kampanya filmi ise Deniz Birgi taşıyor. 

Künye

Marka: NetWork

Marka Ekibi: Kader Çorak, Çiler Kocaman, Gülhan Durgun, Zeynep Paksoy

Kreatif Ajans: TBWA

Prodüksiyon: PPR

Fotoğrafçı: Erdi Doğan

Videographer: Deniz Birgi

Saç: Burhan Çılgın

Makyaj: Ece Birsen

Stylist: Ayça Elkap

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir