Netflix, tuvaletteki izleyicileri için yeni bir açılma ekranı hazırladı

YouGov'un araştırmaları sonucunda tuvaletteki izleyici sayısını öğrenen Netflix, üç farklı tuvalet tasarımıyla yeni açılış ekranını duyurdu.

YouGov tarafından yürütülen araştırmalara göre Avusturalyalı izleyicilerin yüzde 21'i (yaklaşık 2,8 milyon insan) tuvalette Netflix izliyor. Bu veriye ulaşan Netflix, araştırmalara kayıtsız kalmayarak yeni bir lansman gerçekleştirdi. Lansmanda Avusturalya için özel olarak tasarlanan açılma ekranını tanıttı.

Netflix'in yeni projesinin ismi Tudunny. Projenin ismi açılış ekranlarından tanıdık olan "tudum" sesiyle Avustralya'nın tuvalet için kullanılan argo terimi "dunny" kelimesinin birlişiminden oluşuyor. Bu yenilikçi konsept, her biri ikonik Netflix serisini konu alan üç farklı "Tudunnies"in tanıtımıyla hayata geçirildi: Squid Game, Emily in Paris ve Heartbreak High.

Netflix'in izleyicilerle yenilikçi ve bazen beklenmedik yollarla kurduğu bağlantılar markanın sembolü haline geliyor. Bu çerçevede ilerlemeye kararlı görünen Netflix, yeni projesiyle de izleyicilerinin tuvalet kapısı da dahil sınır tanımadığı fikrini kendine has bir şekilde vurguluyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir