Netflix'ten yeni dizisi için 6 saatlik gerçekçi performans

Netflix, yeni dizisi Resident Evil'daki ölümcül T-Virüs bulaşan aktörün gerçekçi performansıyla dizinin tanıtımını gerçekleştirdi.

İçeriklerinin tanıtımı için yaratıcı kampanyalarla öne çıkan Netflix, bu kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Yeni dizisi Resident Evil için Kaliforiya Santa Monica'ya dev bir platform kuran Netflix, dizide yer alan ölümcül T-Virüs'ün bulaştığı söylenen aktörü cam kafese kapattı.

Bölgede bulunan ve yoldan geçen insanların büyük bir korkuyla izlediği 6 saatlik performansta, aktörün virüse yakalanmasıyla oluşan süreçler canlandırıldı. Founders tarafından gerçekleştirilen kampanya TikTok'ta kısa bir süre içerisinde 15 milyon görüntüleme sayısı elde etti.

Oldukça gerçekçi performans sergileyen aktörün yüzündeki ve vücudundaki değişimleri izleyen insanlar, tepkilerini korkarak gösterseler de 6 saat boyunca platformun başından ayrılmadılar ve performansın sonunda aktörle fotoğraf çekildiler. Kampanyanın yaratıcı ajansı Founders'ın Kreatif Direktörü Felipe Rostagnol kampanyayla ilgili olarak, “Kitlelerin dikkatini yakalamanın güç olduğu bu dönemde insanların tepkilerine şahit olmak harikaydı. Performans 6 saat sürdü ve sonuna kadar bekleyenler oldu, sonunda ise Zero ile selfie çekmek için sıraya girdiler.” açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir