Nestlé Türkiye’den global atama

Nestlé Türkiye Sütlü İçecekler İş Birimi Müdürlüğü'nden, Nestlé Genel Merkezde Sütlü İçecekler İş Birimi NESQUIK Global Marka Müdürü olarak atama gerçekleşti.

Nestlé Türkiye çatısı altında 5 yıllık tecrübesi ile Nestlé Türkiye Sütlü İçecekler İş Birimi Müdürlüğü görevini yürüten Makbule Can Kebapcı, kariyerine Nestlé Genel Merkezde Sütlü İçecekler İş Birimi NESQUIK Global Marka Müdürü olarak devam edecek.

Nestlé Türkiye’nin ilham veren genç kadın liderleri arasında yer alan Kebapcı, mayıs ayı itibarı ile NESQUIK markasının küresel sorumluluğuyla, iş biriminin büyümesine katkı sağlayacak. Marka pazarlama ve iletişim stratejilerinin belirlenmesi ve süreçlerinin yönetiminden sorumlu olacak Kebapcı, inovasyon ve renovasyon planlarının liderliğini de yürütecek.

Nestlé’deki kariyerine Sütlü İçecekler İş Biriminde başlayarak ulusal ve uluslararası alanda önemli başarılara imza atan Makbule Can Kebapcı yeni görevi hakkında; “2018 yılından bu yana Nestlé Sütlü İçecekler İş Biriminin bir parçasıyım. Nestlé’nin gençlere ve kadınlara sunduğu olanaklar ile 5 yıl kadar sınırlı bir sürede Nestlé Türkiye’de ve EMENA Bölgesi’nde çeşitli rollerde tecrübe edinme fırsatı yakaladım. Son bir yıldır da Türkiye’de harika bir ekiple heyecan verici işlere imza attık. Büyümeye ve insana olan tutkumla İsviçre’deki yeni görevimi de aynı heyecan, enerji ve sorumluluk ile sürdüreceğim. Bugüne kadar beni destekleyen tüm Nestlé Türkiye Ailesi’ne ve ekibime teşekkür ederim” dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir