Kahve İçme İsteği Uyandıracak Birbirinden Yaratıcı 10 Nescafe Reklamı

1938’de Nestlé tarafından 8 yıl süren araştırmalar sonucu ortaya çıkan çözünebilir kahve Nescafé, bugün dünyada 150’den fazla ülkede kahveseverlerle buluşuyor. Türkiye'de ise tüketicilerle ilk olarak 1984 yılında buluştu ve sonrasında kahve kategorisinde pek çok ilkin öncülüğünü yaptı. 2001’de ilk Nescafé 3ü1 Arada, 2008’de ilk içime hazır soğuk kahve Nescafé Xpress, 2014’te yaratıcı kahve sanatı Nescafé Dolce Gusto kahve makinesini piyasaya sürdü.  Türkiye’de 14 milyon hanede tüketilen Nescafé, yaklaşık 52 milyon kişiye ulaşıyor ve kişi başına yıllık 35 fincan Nescafé tüketiliyor.

https://pazarlamasyon.com/coca-cola-icin-yapilmis-birbirinden-yaratici-15-basili-reklam/

Çoğumuz için Nescafe yalnızca bir kahve markası değil bir enerji kaynağı ve uyandırma aracı. Ofise veya okula gelir gelmez kantinden alınan, sabahlanan gecelerin bir numaralı yardımcısı Nescafe aslında günlük rutinlerimizin ayrılmaz bir parçası. Gençlere hitap eden eğlenceli bir marka imajına sahip olan Nescafe hızlı, pratik ve sorunsuz servis ilkesiyle yola çıkmış bir marka. Hatta Türkiye'nin lovemark'larında her zaman yerini korumuş bir marka. Biz de bu çok sevilen marka için yaratılmış yaratıcı basılı reklamları sizler için derledik. Sizce bu reklamlar nasıl olmuş?


Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir