MINI'den Pokémon konseptli model

MINI, Pokémon işbirliği ile Pikachu temalı araç tasarladı.

Japonya kökenli bir video oyunu olarak ortaya çıkan ve daha sonra çizgi roman ve anime yapımlarıyla birlikte bir döneme damgasını vuran Pokémon, son dönemlerde yeniden popülerlik kazandı. Birçok markayla işbirliği geliştiren Pokémon'un son anlaşması ise MINI ile oldu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen dünyanın önde gelen oyun fuarı Gamescom'da tanıtılan yeni MINI, Pokémon konsepti ile tasarlandı. Pokémon ile ilginç bir işbirliğine imza atan MINI, Pokémon tutkunlarının kalplerine Pikachu temalı otomobiliyle giriyor. Yüzde 100 elektrikli bir model olarak tasarlanan MINI Concept Aceman, ilk çalıştırıldığında ise Pokémon'un ünlü Poké topunu, sonrasında ise ünlü karakter Pikachu'yu gösteriyor. Nintendo Switch’in bağlanabildiği araçta projektör de bulunuyor.

MINI Başkanı Stefanie Wurst, geliştirilen işbirliğinden dolayı mutluluk duyduğunu ve oyunlaştırmanın MINI’nin geleceği için önemli rol oynadığını belirtti. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir