Mind The Gap'ten sektöre merhaba

Marka ve ajanslara özel çözümler sunan yenilikçi platform Mind The Gap sektöre adımını attı.

Marka ve ajanslara özel çözümler sunmak için yola çıkan Birçim Öztaşkın'ın kurucusu olduğu Mind The Gap sektöre adımını attı.

Sektöre farklı bir bakış açısı getiren ve fikirlerin geliştirilip uygulandığı esnek bir yapıyı temsil eden Mind the Gap, günümüzün artan beklenti ve zorluklarına karşı markaların ve ajansların özgün ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilmiş çözümler geliştiriyor.

Karmaşık zamanlarda, kaynak ve yetenek eksikliğinden, zaman ve bütçe kısıtlamalarına kadar birçok soruna etkili çözümler bulmak amacıyla kurgulanan Mind The Gap, markaları ve ajansları "topluluk ortakları" olarak kabul ediyor.

Platform, "çekirdek mimarlar" (Core Architects) ve "yenilikçi merkezler" (Innovare Hubs) olmak üzere iki yetenek grubundan oluşuyor. Çekirdek mimarlar, projelerin temel yapılarını kavramsallaştırma ve tasarlama görevini üstlenirken; Innovare Hubs, çeşitli alanlardan yeteneklerin ve kurumların bir araya gelerek yenilikçi çözümler ürettiği bir takım olarak hizmet veriyor.

Mind The Gap, "Food for thought" ve "Plug & Play" olmak üzere iki temel modül üzerinden hizmet sunuyor.

Bu modüller, danışmanlık, eğitim, workshop ve uçtan uca kişiselleştirilmiş proje çözümleri gibi geniş bir yelpazedeki hizmetleri içeriyor. Platform, markanın ya da ajansın ihtiyaçlarına göre esnek ekipler kurabilecek bir alt yapıya da sahip. Bu modüler yaklaşım, platformun hizmetlerini ihtiyaçlara göre özelleştirmesine olanak tanıyor.

Mind The Gap, markalara ve ajanslara, bugünün zorlu pazarlama dünyasında karşılaştıkları sorunlara hızlı ve etkili çözümler sunmayı ve katma değer yaratmayı amaçlıyor. Aynı zamanda, sektöre dışarıdan yetenek kazandırma ve bu yetenekleri uygun projelerle buluşturma hedefine de büyük önem veriyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir