Migros'un Hızlı Teslimat Servisi "Migros Hemen" Kullanıma Açıldı

Hızlı teslimat servisleri arasında son dönemde sıkı bir rekabet yaşanıyor. Uzun bir süredir hızlı bir şekilde yemek servisi veren Yemek Sepeti ve kapıya teslimat ile market görevi gören Getir'in ardından Migros da bini aşkın ürünüyle hizmet vermeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde Yemek Sepeti ve Getir rekabetinin kızıştığını sizlerle paylaşmıştık. Getir geçtiğimiz hafta GetirYemek'i kullanıma açmış, Yemek Sepeti ise nisan ayında market uygulamasını kullanıma açacağını duyurmuştu.

Şimdi de Migros, yine hızlı bir şekilde ürün getiren Migros Hemen hizmetini kullanıma açtı. Bu uygulamanın şimdilik sadece Ataşehir'de olduğunu belirtelim. Ancak marka yakın bir zamanda hizmet alanını genişletmeyi planlıyor.

Kapıya hizmeti 30 dakika içerisinde gerçekleştirmeyi vadeden Migros, bu hizmeti için kullanıcılarından 5.90 TL alıyor. Uygulamanın alt limiti ise 30 TL.

Migros'un uzun zamandır kullanılan hizmeti Sanal Market de evlere servis yapıyordu ancak Sanal Market müşterilerine daha yavaş ve kapsamlı bir hizmet sunuyor. Migros Hemen ürün gamı olarak şimdilik Sanal Market'e nazaran daha dar ancak çok daha hızlı.

Evlere teslimat konusunda son dönemde Türkiye'de işler çok hızlı ilerliyor. Önümüzdeki günlerde farklı markaların da benzer uygulamalara girişmesi muhtemel.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir