Migros yeni reklam ajansını seçti

Migros'un yeni reklam ajansı belli oldu.

Türkiye’nin öncü gıda perakendecisi Migros, konkur sürecini tamamladı. Migros’un reklam partneri MullenLowe İstanbul oldu. Migros ve alt markalarının pazarlama iletişimi çalışmaları bundan böyle MullenLowe İstanbul’a emanet olacak.

Sonuçlanan konkur süreciyle ilgili Migros Ticaret A.Ş. Müşteri Deneyim Stratejileri ve Pazarlama İletişimi Direktörü Sinem Serdar, “MullenLowe İstanbul'un yaratıcı ve stratejik yaklaşımı, Migros'un pazarlama iletişimi ile çok uyumlu. Bu iş birliği ile birlikte halihazırda geniş kitlelere ulaşan markamız, sektöründe öne çıkacak yeni işlere imza atmayı sürdürecek” dedi.

MullenLowe İstanbul CEO’su Ela Gökkan Savcı ise şunları söyledi: “Migros’un marka yolculuğuna birlikte devam edecek olmaktan dolayı çok mutlu ve heyecanlıyız. Bu iş birliğinin hem Migros hem de MullenLowe İstanbul’a iyi geleceğine hiç şüphemiz yok.” 

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir