Microsoft ve KPMG, Moda Sektörünün Geleceğine Yön Vermek İçin Güçlerini Birleştirdi

  • Microsoft ve KPMG, Almanya'da gerçekleşen Munich Fabric Start isimli ticaret fuarının içerisindeki inovasyon merkezinde, moda endüstrisinde bulunan kişilere iş ve teknoloji uzmanlığı sunuyor.
  • KPMG; sosyal medya katılımı, daha iyi süreç yönetim araçları, yeni bir POS sistemi ve Microsoft'un karma gerçeklik teknolojisi tabanlı akıllı gözlüğü HoloLens'i bir araya getirerek modern müşteriyi başarılı bir şekilde tatmin edecek yeni bir yol sunmayı amaçlıyor.
  • İlgili Yazı: Moda "Ayağa" Düştü: Balenciaga'nın Hikayesi

Teknolojinin hayatın her alanına her geçen gün daha fazla değer katması, onun kullanımını hemen hemen bütün sektörler için vazgeçilmez hale getiriyor. Hiç şüphesiz bu sektörlerden biri de moda, özellikle de perakende kısmı. Bunu çok iyi bilen KPMG ve Microsoft da Almanya'da gerçekleşen Munich Fabric Start isimli ticaret fuarının içerisinde yer alan Keyhouse adlı inovasyon merkezinde, moda sektörünün geleceğine yön vermek için bir araya geldi.

FashNerd isimli internet sitesinin paylaştığı habere göre, bu, moda endüstrisinde bulunan kişilere iş ve teknoloji uzmanlığı sunan bir ortaklık. Bir finansal hizmetler ve danışmanlık şirketi olan KPMG, iş birliği yapmak ve keşfetmek için süreçler meydana getirip iletişim araçları gibi pek çok şeyi dönüştürecek yıkıcı teknolojiyi sunarak modada büyük bir değişiklik yapmayı amaçlıyor. Bu amacına ulaşmak için Microsoft ile birlikte çalışan şirket, omni-channel çözümü ile müşterileri memnun etmenin yeni bir yolunu buldu ve bu çözüm, şirketlerin, müşterilerinin bütün temas noktalarının 360 derece görünümünü elde etmelerine imkan tanıyor.

https://pazarlamasyon.com/amazondan-kisisel-giyim-alisverisi-hizmeti/

Bunların yanı sıra KPMG, müşteri başarı öyküsünü tamamlayacak eyleme geçirilebilir süreçlerle çalışanları güçlendirmeyi ümit ediyor. Şirketin ana hedefi ise moda perakendesine öncülük etmesi için tasarlanmış sosyal medya katılımı, daha iyi süreç yönetim araçları, yeni bir POS sistemi ve Microsoft'un karma gerçeklik teknolojisi tabanlı akıllı gözlüğü HoloLens'i bir araya getirerek modern müşteriyi başarılı bir şekilde tatmin edecek yeni bir yol sunmak.

Moda endüstrisi için geniş kapsamlı bir iş ve teknoloji uzmanlığı sunan bu iş birliğinin yanı sıra, KPMG çok yönlü bir yaklaşımı da benimsedi ve bu sayede üretim ve tedarik zinciri teslimatı boyunca şeffaflığı sağlarken müşteri kazanımı, sadakat ve ödül programları, bütünleşik pazarlama ve sosyal medya stratejileri ile ilgili yenilikçi çözümler sunabiliyor. Çünkü KPMG'ye göre, tüm bu konular, modern müşteri için son derece önemli ve bunların, bir moda şirketinin kar-zarar tablosunu etkilemesi oldukça muhtemel.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir