Microsoft Reklam Filminde Apple ile Dalga Geçti


Microsoft, yeni yayınlanan reklam filminde iPad'lerin hiçbir zaman bilgisayarlarla yarışamayacağını iddia ederken, iPad'lerin daha çok çocuklara göre olduğunu ifade etti.

Dünyanın en büyük yazılım şirketi olan Microsoft, son yayınlanan Surface, reklamı ile Apple'ın iPad'lerine göndermede bulundu.

Microsoft'un yapmış olduğu reklam filmi ise; Küçük bir kız çocuğunun büyükannesi ile bir teknoloji mağazasına girmesiyle başlıyor. Videoda kız çocuğu büyükannesine, "Büyükannne, bana iPad alma 6 yaşında iken güzeldi ama artık 10 yaşındayım. Benim artık büyük hayallerim var, bu yüzden gerçek bir bilgisayara ihtiyacım var." şeklinde şarkı söylüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=8g8ZR0KY7M4&feature=youtu.be

Microsoft'un Yeni Çıkardığı Ürünü ise Surface Go

Yeni ürününü reklam filmi ile duyuran Microsoft, isteğe bağlı olarak 4 GB ya da 8 GB RAM ile donatılabilen ürününü, 64 GB eMMC ya da 128GB SSD seçenekleri ile kullanıcılarına sunuyor. Surface Go, 9 saate kadar pil ömrü ile artık hayatımızı daha da kolaylaştırıyor ve her zaman yanımızda şarj kablosu taşımayacağımızı vurguluyor. Yeni özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken Microsoft Surface Go, ön kamerası ile yüz tanıma özelliğine sahip olduğunu duyurdu. Bu uygulamayla birlikte artık bilgisayarınızın kimliği belirsiz kişiler tarafından kullanıma geçmesini durduruyor. Bununla kalmayıp Microsoft Store'daki uygulamara erişim sunan Sufarce Go, uygulamaları ücretsiz olarak kullanılacağını ve Microsoft programlarının sürümünü yükseltme şansını ücretsiz olarak sunuyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir