Mentos'tan sakız ferahlığı

Mentos, ürün yelpazesine sakız eklediğini reklam filmiyle duyurdu.

Perfetti Van Melle’nin Türkiye şeker kategorisindeki markası Mentos, dünyada lanse edildiği sakızlarını geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yayına giren reklam filminde yeni Mentos Pure Fresh Sakız’la ferahlığın hissedilmesi üzerine vurgu yapılıyor.  

Perfetti Van Melle Türkiye Sakız Kategorisi Pazarlama Müdürü Ayşegül Şen; “Perfetti Van Melle, bugüne kadar lanse ettiği her üründe olduğu gibi, Mentos Sakız’da da tüketici odaklı, trendlere uygun yenilikçi ürünlerini hayata geçirdi. Mentos Sakız, tüm dünyada içi sıvı dolgulu draje inovasyonuyla sakız pazarına damgasını vurdu ve lanse edildiği her ülkede kısa zamanda en çok tercih edilen sakız markalarından biri haline geldi. Mentos Sakız, Türkiye Sakız pazarına da yeni bir ferahlık getirecek. Tüm Türkiye, hem şeker hem de sakız ürünleriyle Mentos ferahlığını hissedecek!” dedi. 

Künye

Kampanya Adı: Yeni Mentos Pure Fresh Sakız 

Kampanya Sloganı: Ferahlığı Hisset

Kullanılan Mecralar: Televizyon, Dijital, Açıkhava

Reklamveren: Perfetti Van Melle Türkiye

Reklamveren Temsilcileri: Nalan Özgür - PVM Türkiye Pazarlama Direktörü Ayşegül Şen - Sakız Kategorisi Pazarlama Müdürü

Kreatif Ajans: BBH Londra

Medya Ajansı: Mediacom

Medya Planlama: Burç Döken, Çiğdem Çetin, İmge Metin, Ezgi Gökçe, Berker Kanık, Mustafa Boztepe

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir