Meetup Istanbul 2023'te zihinlere ışık tutacak Workshop: "Zihnin Kısayolları"

Meetup Istanbul'da keynote’ların, workshop’ların ve çeşitli etkinliklerin bulunacağı Re: Focus sahnesine bu yıl, Prof. Dr. Sinan Canan ve Öğr. Gör. Kılınç Orhan Erdemir konuk olacak.

Meetup Istanbul, bu yıl “RE:” temasıyla sürdürülebilirliği temeline alarak inovatif ve dinamik karakteriyle zihinlere ışık tutacak.

24 Ekim 2023’te, “RE:” temasıyla gerçekleşecek Meetup Istanbul'da; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl Meetup Istanbul"Re: Invent" ve "Re: Focus" olmak üzere iki farklı sahnede konuklarını ağırlayacak. Prof. Dr. Sinan Canan ve Öğr. Gör. Kılınç Orhan Erdemir birlikte gerçekleştirecek olan Re: Focus sahnesinde bu yıl; gerek günlük hayatta gerekse pazarlama stratejilerinde her gün karşılaştığımız bilinçdışımızı yönlendiren zihin çeldirici tuzaklara karşı daha uyanık olmanın yollarını ve bunları kullanmanın ipuçlarını Zihnin Kısayolları’nda bulacaksınız.

Beynimizin bilinçdışı karar süreçlerinde kullandığı kısayollar sayesinde çevremizi hızlıca anlamlandırabiliyor ve hayati kararlar verebiliyoruz. Ancak bunlar aynı zamanda bizi mantıklı düşünmekten alıkoyuyor.

Ünlü psikoloji deneylerinden reklam filmlerine, şirketinize yatırımcı aramaktan annenizi ikna etmeye kadar bilinçdışı kararlarımızı şekillendiren zihin çeldirici tekniklerden en çok karşılaşılanlarını sizin için tüm yönleriyle ve örneklerle ele alıyoruz. Kararları yönlendiren, zihnimizin kısayollarını keşfederken bunları nasıl kullanabileceğimize dair ipuçlarını da kazanacaksınız.

Workshop'a katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.

Meetup Istanbul ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir