Meetup Istanbul'dan Dünya Dostluk Günü'ne özel fırsatlar

Meetup Istanbul'da Dünya Dostluk Günü'ne özel fırsatlardan yararlanmak için son tarih 31 Temmuz.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul, bu yıl 23-24 Ekim’de 10'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

Bu yıl “RE:” temasıyla gerçekleşecek Meetup Istanbul'da; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Dünya Dostluk Günü'ne özel fırsatlar için son tarih 31 Temmuz!
23-24 Ekim 2023’te, “RE:” temasıyla Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan Meetup Istanbul, "Re: Invent", "Re:Share" ve "Re: Focus" olmak üzere üç farklı sahnede konuklarını ağırlayacak. Bu eşsiz deneyime ortak olmak için fırsatlar devam ediyor. 31 Temmuz saat 23.59'a kadar geçerli olan Dünya Dostluk Günü'ne özel 1 öde 2 katıl kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

*Bileti satın aldıktan sonra arkadaşınızın bilgilerini [email protected]'a iletmeniz yeterli olacaktır.

Meetup Istanbul hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir