Meetup Istanbul'da Blind Date fırsatı için son günler

Meetup Istanbul'da Blind Date kampanyasından yararlanmak için son tarih 9 Haziran.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul, bu yıl 23-24 Ekim’de 10'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

 “Re:” temasıyla gerçekleşecek Meetup Istanbul'da; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Blind Date fırsatı için son tarih 9 Haziran!
23-24 Ekim'de, “Re:” temasıyla Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan Meetup Istanbul, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl; "Re: Invent", "Re:Share" ve "Re: Focus" olmak üzere üç farklı sahnede konuklarını ağırlayacak. Bu eşsiz deneyime ortak almak ve yerinizi erkenden ayırtmak için 9 Haziran tarihine kadar geçerli olan Blind Date kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Meetup Istanbul hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir