Meetup Istanbul 2023 için geri sayım başladı!

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iş dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul'a çok az kaldı...

Teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine  iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil buluşma serisi Meetup Istanbul, bu yıl da ilgi çekici konu ve konuklarıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Her yıl iş dünyasının farklı kollarından kitleleri bir araya getirme vizyonuyla hareket eden Meetup Istanbul, bu yıl “RE:” temasıyla sürdürülebilirliği temeline alarak inovatif ve dinamik karakteriyle zihinlere ışık tutacak.

24 Ekim 2023’te Wyndham Grand Istanbul Levent'te, “RE” temasıyla gerçekleşecek Meetup Istanbul'da; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

2015 yılından beri iş dünyasının ilham yolculuğu Meetup Istanbul; Okan Bayülgen, Yüce Zerey, Sinan Canan, Akan Abdula, Arda Erdik ve daha birçok değerli konuğu bir araya getiriyor! 

Konuşmacıların tamamına buradan ulaşabilirsiniz. 

Migros, Hopi, Flormar, Slash ve TAB Gıda'nın oturum sponsoru olduğu Meetup Istanbul, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl "Re: Invent" ve "Re: Focus" olmak üzere iki farklı sahnede konuklarını ağırlayacak.

Re: Invent
Meetup İstanbul’da; kültür, toplum, ekonomi ve teknoloji alanlarında sürdürülebilirliği yeniden icat eden marka ve trendleri, sektörel analizler, tüketici davranışlarını araştıran çıktılar Re: Invent sahnesinde ele alınacak.

Sektörün dinamiklerine kök salan markaların hikâyeleri, yeni teknolojilerin ışığında, sürdürülebilirliğin yeninden icat edilmesiyle sentezlenen içeriklere dönüşümü, sektöre yön veren ve iş dünyasında fark yaratan değerli isimlerin katılımıyla konuklarıyla buluşacak.

Re: Focus
Pazarlamasyon Akademi ve iş ortaklarının bir araya gelerek niş alanlarda ilham alınacak fikirler ve projeler, sınırlı sayıda katılımcının entegre olabileceği workshop’lar ve networking ortamı Re: Focus sahnesinde sunulacak.

İklim krizi başta olmak üzere; savaş ortamının oluşturduğu varoluş kaygıları, eşitsizlik, ekonomik bunalımlar gibi gündemin küresel problemleri, sürdürülebilirlik çerçevesinde ele alınarak farkındalıkların geliştirileceği sahnede; Web 3.0, merkeziyetsiz yapılar, blockchain gibi yeni teknolojilerin sunduğu çözümler ışığında ele alınacak.

Meetup Istanbul 2023'ün program akışına buradan ulaşabilirsiniz.

Meetup Istanbul 2023'ün biletlerine buradan uaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir