MediaMarkt: "Tam zamanı"

Türkiye’deki 15’inci yılını kutlamaya hazırlanan MediaMarkt yeni reklam filmini yayınladı.

MediaMarkt, 2007 yılında giriş yaptığı Türkiye’de 15’inci yılını kutlamaya hazırlanıyor. Marka, yeni yaşında yeni bir söylemle girirek tüketicilerine hayallerine ulaşmanın “MediaMarkt’la Tam Zamanı” diyor.

 Filmin müziğini Ceza seslendirdi
MediaMarkt’ın yeni söylemi için hazırladığı filmin müziğini ise rap sanatçısı Ceza üstlendi. MediaMarkt’ın ürün ve hizmetleriyle her zaman tüketicinin yanında olduğu söylemiyle son bulan film, dijital ve geleneksel tüm mecralarda yayına girdi. 

“Tam Zamanı” söylemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan MediaMarktSaturn Perakende Grubu COO’su ve MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım “Bugüne kadar odağımıza aldığımız yüksek müşteri memnuniyeti performansı çalışmalarımız ile müşterimizin kendini güvende hissetmesini sağladık, sorularına çözüm ürettik, projelerimizle fark yarattık ve bazen zor olabilen teknoloji alışverişlerinde ve servislerinde onların yanında olduğumuzu her zaman vurguladık. Tüm bunları yaparken ülkemizdeki yatırımlarımıza da devam ettik, büyüdük ama hep daha iyisini hedefledik. Şimdi ise bizi zirveye taşıyan bu çalışmalarımızın ardından yeni bir başlangıç yapmanın, yeni hayaller kurmanın ve müşterilerimizin de hayallerine ulaşmasının ‘MediaMarkt’la Tam Zamanı’ diyoruz” dedi.

Künye

Reklamveren: MediaMarkt Türkiye

Reklamveren Ekibi: Çağanur Atay Uçtu, Banu Yolcu, Tuğba Kurnaz, Hande Ekeroğlu, Yasemin Yankı Catili

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir