McDonalds'ın Super Bowl için hazırladığı reklam filminde gizli biri var

McDonald's, Super Bowl için hazırladığı reklam filminde ünlü isimlere yer verdi.

Amerika'da her yıl düzenlenen ve oldukça ses getiren Super Bowl bu yıl da ünlü isimleri ağırlıyor.

Bu yıl 56. kez gerçekleşecek olan Super Bowl'da Kendrick Lamar, Dr. Dre, Mary J. Blige, Snoop Dogg ve Eminem gibi sanatçılar da yer alacak. Diğer taraftan, markaların yaratıcı reklamlar hazırlayarak desteklediği Super Bowl'un bu yıl hazırlanan reklam filmleri de dikkat çekmeye devam ediyor. 

McDonald's'ın acıkan müşterilerin ne sipariş vereceklerini tam olarak bilemedikleri o anı betimleyen eğlenceli reklam filminde NASCAR sürücüsü Bubba Wallace, dünyanın en popüler FIFA Twitch Yayıncısı Edwin Castro ve Kanye West'in bulunduğu birçok isim yer alırken filmdeki gizli bir isim, filmi daha eğlenceli hale gertirdi. McDonald's severlerin favorisi olan "Grimace" karakterinin sesi olan Ryan Reynolds, filmde yer almasa da izleyicileri sesiyle heyecanlandırdı.

Durumu fark eden ise Aviation American Gin markası oldu. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Ryan Reynolds'un da yer aldığını belirten markaya Reynolds, mesajın doğru yere ulaştığını anlatan bir tweet ile cevap verdi.

Super Bowl'un 56. kez düzenlenmesi adına hazırlanan tanıtım filminde yer alan ünlü isimlerin, devam eden reklam serilerinde yer alması bekleniyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir