McDonald's'tan lezzetin yanında sürdürülebilirliği tattıran kampanya

McDonald's Malta, çevre bilincini artırmayı hedefleyen yeni bir kampanya başlattı.

Günümüzün hızlı tempolu yaşamı, fast food kültürünün popülerliğini artırıyor. Tabii bu hızlı tüketim alışkanlıkları, çevresel sorunları da beraberinde getiriyor. Kimi şirketler de bu soruna karşı mücadele etmek ve daha sürdürülebilir bir gelecek için adımlar atmak için zaman zaman harekete geçiyor.

McDonald's Malta, bu kapsamda müşterilerini doğaya saygı konusunda bilinçlendirmek ve harekete geçirmek adına önemli bir adım attı. İkonik burgerleri ve patates kızartmaları ile tanınan zincir, bu sefer markasını iyilik için kullanarak ambalajları doğal yaşam alanlarında gösteren çarpıcı bir kampanya başlattı.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

McDonald's Malta (@mcdonaldsmalta)'in paylaştığı bir gönderi

Patates kızartması kutusunu, karton bardakları ve McFlurry ambalajını doğal ortamlarda sergileyerek müşterilerine geri dönüşüm konusunda hatırlatma yapmak isteyen McDonald's'ın kampanyası ise TBWA\ANG tarafından hazırlandı. Kampanya, "evlerimizi temiz ve düzenli tutma konusunda ısrar ederken, aynı özeni gıda ambalajlarına göstermeyen çifte standartları" vurguluyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

McDonald's Malta (@mcdonaldsmalta)'in paylaştığı bir gönderi

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir