McDonald's, Çin yeni yılını metaverse'te kutluyor

McDonald's'ın, Amerikalı ünlü moda tasarımcısı Humberto Leon ile yaptığı işbirliği ile Çin yeni yılı metaverse'te kutlanıyor.

Geleneksel Çin ay-güneş takviminin başında kutlanan ve önemli bir festival olan Çin Yeni Yılı, bu sene McDonald's ve Leon işbirliğiyle sanal bir sergi düzenlenerek kutlanıyor.

Amerika merkezli moda markası Opening Ceremony'nin kurucu ortağı Humberto Leon ile yapılan işbirliği sonucu oluşturulan sergi içinde, 3 boyutlu bir şekilde tasarlanan ve burçların hayvan figürleriyle temsili eden Zodyak'lar bulunacak.

mcdonald's-çin-yeni-yilini-metaverse-araciligiyla-kutluyor

“McDonald’s Zodyak Salonu: Humberto Leon ile 2022 Ay Yeni Yılı” adlı sergiye katılacak ve Çin yeni yıl etkinliğindeki ilginç deneyime ortak olacak kişiler, doğdukları tarihe göre kendi Zodyak hayvan figürlerini bulup etraflıca inceleyebilirler. Bu inceleme sonucu sizi gelecekte nelerin beklediğini görebilirsiniz. 

mcdonald's-çin-yeni-yilini-metaverse-araciligiyla-kutluyor

Masaüstü bilgisayarlarından, mobil cihazlarından veya VR setler aracılığıyla katılım sağlayabilecek katılımcıların, sanal gerçeklik platformları olan Spatial ve AltspaceVR'ın en sahipliği yapacağı sergiyi 15 Şubat'a kadar ziyaret etmek mümkün.

mcdonald's-çin-yeni-yilini-metaverse-araciligiyla-kutluyormcdonald's-çin-yeni-yilini-metaverse-araciligiyla-kutluyor

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir