Mc Donald's Sınırlı Üretim Beslenme Kutusu Çıkardı

Her zaman farklı bir yenilik ile karşımıza çıkan McDonald's, Kore'de, ikonik Big Mac'ten esinlenerek sınırlı sayıda üretilen bir beslenme çantası tasarladı. Üst üste dizilebilir kapaklı kaplardan oluşan beslenme çantası Korelilerin meşhur porsiyonlu yemek kutuları dosirak'ı andırıyor.

Tasarlanan kabın dairesel şekli, kullanıcının beslenme çantasının yanında köfte, marul yaprağı ve sos paketleri ile hamburgeri dikey olarak taşıyabilmesine olanak tanıyor. Kapak tıpkı bir susamlı hamburger ekmeği gibi görünüyor ve Big Mac görünümünü tamamlıyor. Beslenme çantası, yan tarafındaki tokalarla birbirine bağlanan iki ayrı kaptan oluşuyor. Her iki kabın da ayrı kapakları bulunuyor ve bu sayede pikniğe veya işe götürmek için farklı yiyeceklerin paketlenmesine olanak tanıyor.

Yanko Design'ın haberine göre, bu beslenme çantası McDonald's Kore'de yalnızca sınırlı bir süre için mevcut. Müşteriler, Big Mac veya Big Mac Bacon satın almak istedikleri zaman birlikte yalnızca 7.500 KRW (yaklaşık 7 ABD Doları) karşılığında satın alabilecekler.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir