Mavi, geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretilen jean koleksiyonunu tanıttı

Mavi, sürdürülebilir bir gelecek için yeni bir adım attı. Kıvanç Tatlıtuğ’un sözcülüğünde yayınlanan “Mavi Dönüşüm Başladı” kampanyasıyla, Mavi Pro Sport Repreve tanıtıldı.

Atık malzemelerin jean’e dönüşmesini yaratıcı ve çarpıcı bir yaklaşımla anlatan reklam filmi, hep birlikte hareket ederek değişimin bir parçası olabileceğimize dikkat çekiyor.

Konu ile ilgili olarak kampanyanın sözcüsü ve markanın reklam yüzü Kıvanç Tatlıtuğ, “Alışkanlıklarımızı, iş yapma, üretim ve tüketim biçimlerimizi gözden geçirmemiz gerekiyor.  Bu noktada hepimize görevler düşüyor. Bir aktör olarak verebileceğim en büyük desteğin; bu konuda atılan adımların daha geniş kitlelere yayılmasına yardımcı olmak olduğunu düşünerek, ben de elimden geleni yapıyorum. Mavi’nin bu konudaki liderliğini ve öncülüğünü çok değerli buluyorum. Senelerdir birlikte yürümekten heyecan duyduğum Mavi ile bu kadar önemli bir projede de yan yana olmak benim için gurur verici.” açıklamasında bulundu.

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz; “30 yıldır tutkuyla en iyi jean’lerin peşinde koşan bir marka olarak, iki yıl önce hayata geçirdiğimiz All Blue sürdürülebilirlik stratejimiz doğrultusunda doğaya daha saygılı ürünler yapma motivasyonuyla çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl iki katına çıkardığımız sürdürülebilir All Blue koleksiyonumuzu şimdi de Mavi Pro Sport Repreve ile genişletiyoruz. Yepyeni bir teknoloji kullanarak, dünyanın plastikten geri dönüştürülmüş en iyi iplikleriyle Mavi Pro Sport Repreve’i geliştirdiğimiz ve bunu Kıvanç Tatlıtuğ’un sözcülüğünde müşterilerimizle buluşturduğumuz için çok mutluyum. Mavi dönüşüm başladı ve hız kesmeden devam edecek” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=xmx_Nkscsig

Künye

Marka: Mavi

Reklam Yıldızı: Kıvanç Tatlıtuğ

Reklam Ajansı: Leo Burnett İstanbul

Yönetmen: Engin Erden

Görüntü Yönetmeni: Burak Turan

Müzik: Mavi Tuna Remake 

Müzik Düzenleme: 3K1A Music

Arzum: "İnovasyonun yanı sıra sürdürülebilirlik odağı ile devam etmek en büyük hedefimiz"

Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehtap Yıldız’a pandemi sürecinden küçük ev aletleri trendine sektör beklentilerinden Arzum’un yeni dönem hedeflerine kadar birçok konuda sorularımızı yönelttik.

Bunlar İlginizi Çekebilir