Tazefikir Ajans Başkanı Çağlar Gözüaçık ile MarTech Hakkında Konuştuk

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği, bu yıl 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde gerçekleşecek olan MarTech Awards’ın jüri kadrosunun belli olan isimlerini sizlerle paylaşmıştık.

MarTech Awards jüri üyelerimizle martech ekosisteminin dününü bugününü ve geleceğini konuştuğumuz, MarTech Awards hakkında kısa röportajlar yaptığımız serimizin ilk röportajını Tazefikir’in Yaratıcı Ajans Başkanı olan Çağlar Gözüaçık ile gerçekleştirdik. Keyifli izlemeler...

https://www.youtube.com/watch?v=2oiQ8Xta7lc

Çağlar Gözüaçık, İletişim Sanatları üzerine lisans, otomobil reklamcılığı üzerine yüksek lisans yaptı. IAA, Uluslararası Reklamcılık Diploması aldı. BBDO, Ogilvy, McCann gibi networkler'de Reklam Yaratıcısı ve Grup Kreatif Direktör olarak ulusal ve uluslararası markalara hizmet verdi.
Yerli ve yabancı yarışmalarda yüze yakın ödül kazandı. Çeşitli sertifika programlarında ve üniversitelerde Yaratım Süreci, Sanat ve Reklam İlişkisi, Yaratıcı Mecra Kullanımı üzerine eğitimler verdi. Çeşitli dergilere makaleler yazdı, köşe yazarlığı yaptı, Kısa film, fotoğraf ve reklamcılık yarışmalarında jüri üyeliği ve jüri başkanlığı yaptı. Tazefikir’in Yaratıcı Ajans Başkanlığı görevini yürüten Çağlar Gözüaçık, Türkiye’nin İlk ve Tek Diplomalı Dijital Kanaat Önderleri ajansı Healthnet’in de kurucusudur ve Reklam Yaratıcıları Derneği Başkanı’dır.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir