MarTech Awards'un; Teknoloji ve Kullanım Kategorileri jüri başkanı belli oldu

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards 2022‘nin başvurularının başladığını sizlerle paylaşmıştık.

Pazarlama teknolojilerinin ve teknoloji dünyasının gidişatını göz önünde bulundurarak, yeniliklere uyum sağlayabilmek adına geçtiğimiz yıl var olan kategorilere bu yıl 20 kategori daha ekledik. Toplamda 60 olmak üzere başvuruda bulunabileceğiniz tüm MarTech Awards kategorilerini buradan inceleyebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu yıl MarTech Awards'da geçtiğimiz senelerden farklı olarak Teknoloji ve Kullanım Kategorileri için ayrı, Mecra, Sektörel ve Özel Kategoriler için de ayrı olacak şekilde, iki farklı jüri kadrosu yer alacağını duyurmuştuk. Teknoloji ve Kullanım Kategorilerinin jüri başkanlık görevini üstlenecek isim belli oldu. Labrys’in Yatırımcısı ve Yönetici Ortağı olan Sinan Günal MarTech Awards 2022'de bu kategorilerin jüri başkanlığını yürütecek.

Sinan Günal Kimdir?

TED Ankara Koleji’nin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi’nden lisans, Koç Üniversitesi’nden de MBA derecesi bulunan Sinan Günal, 1999 yılında kurulan Project House’un kurucu ve yönetici ortağı olarak 17 yıl görev yapmıştır.

Dijital pazarlama merkezli iletişim konusunda hizmet veren Project House, 2010 yılı Temmuz ayında dünyanın 6 büyük reklam ve iletişim holdinginden birisi olan Havas Grubu bünyesine katılmıştır. Grubun Türkiye organizasyonunda Grup Yürütme Kurulu üyeliği ve Havas Türkiye Yaratıcı Grubu Co-CEO’luğu da yapan Günal, Project House’u ortaklarıyla birlikte 14 kat büyütmenin ardından, 2016 yılında hisselerini yabancı ortağına satarak görevinden ayrılmıştır.

Türkiye’nin ilk e-mail marketing platformu Message Marketer’ın planlama ve hayata geçirilme aşamalarında da görev alan Günal, ayrıca pazarlama ve reklam teknolojileri, dijital dönüşüm, kişisel verilerin korunması, girişimcilik, finans ve insan kaynakları uygulamaları konularında da deneyimlidir. 2006 yılında 2 ortağıyla birlikte Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından verilen “10 Yılın Girişimcisi” ödülünü alan Sinan Günal, ayrıca Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin de kurucularındandır. 

Hali hazırda Özyeğin Üniversitesi’nde Dijital Pazarlama dersleri veren Sinan Günal, çeşitli kurumların iç eğitimlerinde dijital pazarlama eğitimleri de vermektedir. Koç Üniversitesi Mezunları Melek Yatırım Ağı Kurucu üyeliğinin yanı sıra, bir girişimci olarak kendi serüvenine de devam eden Sinan Günal, müşteri deneyimi, reklam ve pazarlama teknolojileri alanında Orta ve Doğu Avrupa, Afrika, Rusya ve Ortadoğu bölgelerinde, pazarlama ve teknoloji arasındaki boşluğu birleştiren bir anlayışla danışmanlık, teknoloji satışı ve kurulumu ile çeşitli stratejik servisler vermekte olan Labrys’te yatırımcı ve Yönetici Ortak olarak görev almaktadır.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir