MarTech Awards'un da Jüri Başkanı Olan Tansu Yeğen, UiPath'te 30 Ülkeden Sorumlu Oldu

Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zekâ yazılım şirketi UiPath'te, Türkiye Genel Müdürü olan Tansu Yeğen, içlerinde Türkiye, Rusya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İsrail, Litvanya ve Ukrayna’nın da bulunduğu 30 ülkeyi kapsayan bölgenin başına getirildi. 30 ülkeden oluşan bölgenin merkezi İstanbul oldu.

Tansu Yeğen yeni görevi ile ilgili ‘UiPath olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha yakın destek olabilmek için, yeni bir bölge içinde farklı ülkelere genişliyoruz. UiPath, halihazırda Romanya, Türkiye ve Rusya’daki faaliyetlerine daha da kuvvetli bir şekilde devam edecek. Birçok ülkedeki ekibimle birlikte yakın çalışarak, yapay zekâ destekli yazılım robotlarımızla yeni bölgemiz içindeki özel ve devlet kurumlarına hızlanmaları, verimlilik kazancı, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetlerinin artışı için önemli katkılarda bulunacağız’ açıklamasında bulundu.

UiPath, Satış Başkanı Craig Bumpus, ‘‘Tansu Yeğen, 25 yılı aşan Türkiye ve Avrupa’daki teknoloji ve telekomünikasyon sektöründe lider şirketlerde edinmiş olduğu satış, strateji ve iş ortakları alanındaki derin tecrübesiyle, UiPath için bu göreve yönelik en doğru seçim oldu. Yeğen, çok kısa süre içinde, Türkiye’de gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı, şirketimizin çok önem verdiği gelişen pazarlardaki büyüme faaliyetlerini üstlendi." dedi.

Geçtiğimiz haftalarda pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards’un jüri başkanının belli olduğunu duyurmuştuk.

5 ana kategori ve 41 alt kategorinin yer aldığı, 25 Nisan 2019’da gerçekleşecek MarTech Awards’ta Jüri Başkanlığı görevini robot yazılımlar ve yapay zeka konusunda dünyanın önde gelen şirketi, UiPath Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen üstlenmişti.

MarTech Awards hakkında daha fazla bilgi almak veya ödüllere başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz!


Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir