MarTech Awards'a Bu Yıl 5 Yeni Kategori Eklendi

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards 2020‘nin başvurularının başladığını sizlerle paylaşmıştık.

Bu yıl 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde Tech Day kapsamında düzenlenecek olan MarTech Awards'a başvurmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Pazarlama teknolojileri; teknolojinin dijital ve geleneksel pazarlama kanallarına entegrasyonunu kapsayan bir kavram olduğundan değişken ve dinamiktir. Biz de pazarlama teknolojilerinin ve teknoloji dünyasının gidişatını göz önünde bulundurarak, yeniliklere uyum sağlayabilmek adına geçtiğimiz yıl var olan kategorilere; En İyi Email Servis Sağlayıcı TeknolojisiEn İyi Chatbot Teknolojisi, En İyi Pazarlama Otomasyonu TeknolojisiDönüşüm Oranı Optimizasyonunda En İyi Teknoloji Kullanımı ve En iyi MarTech Şirketi olmak üzere 5 yeni kategori ekledik.

Toplamda 40 kategoride başvurabileceğiniz MarTech Awards 2020'ye eklenen yeni kategorileri gelin birlikte inceleyelim:

En İyi Email Servis Sağlayıcı Teknolojisi

En İyi E-Mail Servis Sağlayıcı Teknolojisi kategorisi kapsamında email toplamaya, işlemeye ve pazarlama faaliyetlerinde kullanmaya yönelik geliştirilen en iyi teknoloji ödüllendirilecek.

En İyi Chatbot Teknolojisi

En İyi Chatbot Teknolojisi kategorisi kapsamında, dijital kanallar üzerinden kullanıcılarla gerçekleşmesi muhtemel karşılıklı etkileşimi daha verimli hale getirmek amacıyla geliştirilen teknoloji ödüllendirilecek.

En İyi Pazarlama Otomasyonu Teknolojisi

En İyi Pazarlama Otomasyonu Teknolojisi kategorisi kapsamında dijital kanallardaki tüketici etkileşimini otomatize etmeye yönelik geliştirilen teknoloji ödüllendirilecek.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonunda En İyi Teknoloji Kullanımı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonunda En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisi kapsamında lead, satış, etkileşim ve benzeri konularda dönüşümü arttırmaya yönelik, sektöre ilham verecek ve örnek olacak nitelikteki yaratıcı ve etkili Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO) çözümü ödüllendirilecek.

En İyi MarTech Şirketi

En İyi MarTech Şirketi kategorisi kapsamında bir pazarlama sorununa çözüm olması için geliştirilmiş ve fiilen kullanılmış bir teknolojiyi sektöre sunmuş olan en başarılı şirket ödüllendirilecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir